نحوه خرید بهترین مدل چراغ دکوراتیو دیواری سال 1401

خرید چراغ دکوراتیو دیواری

خرید اینترنتی چراغ دکوراتیو دیواری از مرمرچی


راهنمای خرید چراغ دکوراتیو دیواری

این روزا اهمیت بالایی دارد که محیط داخلی منزل را زیبا کنید و باید توجه کنید که از المان های مختلفی در دکوراسیون های داخلی با چراغ دکوراتیو دیواری استفاده می کنند و شما باید بدانید که طراحی دکوراسیون به این معنا است که اجزا و عناصر مختلفی را هماهنگ می کنند و به اثاث ها، رنگ ها   و دیگر وسایلی که در ساختمان ها و اتاق ها است، جلوه ای زیبا می دهد و طراحی دکوراسیون امری بسیار هنری است و شما باید خرید چراغ دکوراتیو دیواری را متناسب با سلیقه و نیاز های روز تغییر دهید.

باید بدانید که چراغ های دکوراتیو دیواری که برای پذیرایی است را نمی توان برای اتاق خواب ها و حیاط ها استفاده کرد، بنابراین شما باید متناسب با مکان مورد نظر خود چراغ را انتخاب کنید.

انواع چراغ دکوراتیو دیواری

شما در خرید چراغ دکوراتیو دیواری باید به این نکته توجه داشته باشید که مدل های مختلفی از این چراغ ها وجود دارد و شما متناسب با نیازی که دارید، آن را انتخاب و خریداری کنید. که این مدل ها شامل چراغ های دیواری مدرن، چراغ های دیواری حیاطی، چراغ های دکوراتیو دیواری کلاسیک، چراغ های دیواری دکوراتیو چوبی و… است و به طور کلی باید بدانید که چراغ های دکوراتیو دیواری در انواع خارجی و داخلی تولید می شود.

خرید چراغ دکوراتیو دیواری
نمونه چراغ های دکوراتیو دیواری خریداری شده از مرمرچی

چراغ های دکوراتیو دیواری داخلی

در طراحی دکوراسیون های داخلی اماکن و منازل مهمترین اجزایی که وجود دارد، چراغ دکوراتیو دیواری داخلی است که بیشتر به چراغ دکوراتیو دیواری معروف است. در ساخت چراغ های دکوراتیو از لامپ های ال ای دی استفاده شده است. با استفاده از نور می توان اشکال منظم و موازی و خطوط زیبای هندسی را بر روی دیوار ها ایجاد کرد.

خرید چراغ دکوراتیو دیواری داخلی
نمونه چراغ دکوراتیو دیواری مرمرچی

این رده های نور می توانند هم محیط را روشن کنند و هم این که دکوراسیون داخلی منزل را تکمیل می کنند. این موضوع باعث می شود زیبایی محل دو برابر شود. معمولا نور چراغ های دکوراتیو جهت دار است و مورد استفاده در لابی هتل ها، موزه ها، ادارات، سالن های نمایش، تئاتر و گالری ها است.

چراغ های دکوراتیو مناسب محیط های باز

همانطور که میدانید در خرید چراغ دکوراتیو دیواری باید به این مورد توجه کنید که چراغ های دکوراتیو فرم های هندسی مختلف و برجسته ای را دارا می باشد و به دلیل این که زیباترین ظاهر را دارد در نورپردازی های تزئینی و تخصصی مهمترین بخش است و زمانی که شما از چراغ دکوراتیو استفاده می کنید، باعث می شود که نمای بیرونی و محوطه ساختمان ها زیبا سازی شود و این امر اهمیت بالایی دارد.

چراغ های دکوراتیو برای محیط های باز
نمونه چراغ دکوراتیو مناسب فضای باز

شما با طراحی های مدرن و زیبای چراغ های دکوراتیو، فضای کلاسیک را برای محیط ایجاد می کنید. مناسب ترین مکان هایی که می توان از این چراغ ها برای نور پردازی استفاده کرد، ورودی هتل ها، سالن های همایش و مجموعه های پذیرایی است و نکته ای که بسیار مهم است و باید به آن دقت داشته باشید این است که به خاطر این که در فضای بیرون استفاده می شود باید از فلزاتی استفاده کنند که کیفیت و مقاومت بالایی داشته باشد ولی با این وجود زیبایی را به ارمغان بیاورد و در برابر عوامل طبیعی مهم ترین قابلیت ها را از دست ندهد.

نکات مهم قبل از خرید چراغ دکوراتیو دیواری

 1. سعی کنید چراغ دکوراتیوی را خریداری کنید که نصب آسان و راحتی را داشته باشد.
 2. خرید چراغ دکوراتیوی را انجام دهید که نوردهی آن ها چند طرفه باشد، در کل زاویه تابش نور در آن ها بیشتر باشد.
 3. چراغ های دکوراتیو را به گونه ای طراحی و می سازند که هم برای دکوراسیون های خارجی و هم برای دکوراسیون های داخلی مناسب باشد زیرا مقرون به صرفه تر است.
 4. به این نکته در خرید چراغ دکوراتیو دیواری توجه کنید که سبک دیزاین و طراحی با حس و حال دکوراسیون خارجی و داخلی مشابه باشد.
 5. سعی کنید چراغ های دکوراتیو دیواری را به صورت جفت خریداری کنید زیرا به مکان مورد نظر شما جلوه ای زیباتر را هدیه می دهد و بعضی از آن ها در زمانی که جفت میشوند عملکرد بهتری را از خود نشان می دهند و به این معنی است که آن ها را به درستی در کنار هم قرار داده اید و برای محیط مورد نظر نور بیشتری را فراهم می کند.

سخن پایانی

شما در خرید چراغ دکوراتیو دیواری باید دقت داشته باشید که آن ها به چه مدل ها و انواعی تقسیم می شود و توجه داشته باشید که هر کدام از آن ها ویژگی ها و خصوصیات مخصوص به خود را دارند و باید مناسب با نوع دکوراسیون و سلیقه ای که دارید یکی از آن ها را انتخاب کنید و استفاده کنید ولی قبل از این که خرید خود را به اتمام برسانید به مواردی که قبل از خرید مهم است توجه بالایی داشته باشید.

سوالات متداول خرید چراغ دکوراتیو دیواری

 1. چراغ دکوراتیو دیواری چیست؟
  چراغ های دکوراتیو یکی از تجهیزاتی است که جذابیت های بصری را افزایش می دهد و در دکوراسیون های خارجی و داخلی  نورپردازی های دکوراتیو را در ساختمان ها مورد استفاده قرار می دهد و شما در زمان خرید آن ها باید توجه داشته باشید که بالاترین زاویه تابش نور را داشته باشد و از فلز های آلومینیوم و یا این که پلاستیک های پلی کربنات را در طراحی و ساخت استفاده می کنند.
 2. کاربرد چراغ های دکوراتیو چیست؟
  همانطور که میدانید چراغ های دکوراتیو را در بخش ها و دکوراسیون های خارجی و داخلی ساختمان ها استفاده می کنند و شما باید متناسب با سلیقه ای که دارید نوعی را انتخاب کنید که به مکان مورد نظر شما جلوه ای زیبا را هدیه دهد.
 3. قبل از خرید چراغ های دکوراتیو چه نکاتی را باید رعایت کرد؟
  سعی کنید چراغ دکوراتیوی را خریداری کنید که نصب آسان و راحتی را داشته باشد، خرید چراغ دکوراتیوی را انجام دهید که نوردهی آن ها چند طرفه باشد، در کل زاویه تابش نور در آن ها بیشتر باشد و چراغ های دکوراتیو را به گونه ای طراحی و می سازند که هم برای دکوراسیون های خارجی و هم برای دکوراسیون های داخلی مناسب باشد زیرا مقرون به صرفه تر است.
5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *